Coraz chętniej kupujemy w Aliexpress

Portal zakupowy chińskiego Alibaby staje się coraz popularniejszy w naszym kraju. Plasuje się zaraz za Allegro i Ceneo z wynikiem nawet 5 milionów osób, które w każdym miesiącu korzystają z serwisu. Okazuje się, że atrakcyjne ceny są wabiące dla coraz większej ilości osób.
Niskie ceny przede wszystkim- to nie wymaga dodatkowej reklamy
To, co zachęca w największym stopniu do robienia zakupów online za granicą to za pewne niskie ceny. W tym momencie Polaków nie zniechęca ani długi czas oczekiwania na dostawę, ani jej ewentualne koszty, ani opcjonalna możliwość doliczenia do niej dodatkowej dopłaty za cło. Co ciekawe, jak do tej pory ta platforma e-commerce nie reklamowała się specjalnie w Polsce, a sama z siebie zyskała tak ogromną popularność. Specjaliści zastanawiają się, z jakim skutkiem mogłyby się zakończyć celowe akcje promocyjne tego giganta, biorąc pod uwagę także i to zainteresowanie, które już istnieje i jest duże.