Druga co do wielkości sieć kawiarni w Polsce

Wydawać by się mogło, że w półtora roku nie można zbudować tak dużej sieci kawiarni. A jednak, ten przykład pokazuje, że obecnie internet ma ogromną moc sprawczą i potrafi żyć własnym życiem. Chodzi tutaj o stosunkowo nową aplikację, której głównym celem jest łączenie użytkowników kochających kawę z odpowiednimi kawiarniami. Project Rebel ma za zadanie skupiać te kawiarnie, które nie są połączone żadnymi sieciami.

Dobre statystyki dają motywację do dalszego rozwoju

Popularność aplikacji pokazuje, że biznes w sieci może się udać i że warto próbować. Tylko z samej Warszawy w aplikacji jest już obecnych aż 114 kawiarni. Aplikacja ma stworzyć alternatywę dla dużych, sieciowych kawiarni typu Costa Coffee i dać szansę poznania nowych, interesujących lokali, które mogą tak naprawdę znajdować się tuż za rogiem. Pomysł jest innowacyjny i dlatego tak bardzo się spodobał, to także umiejętne wykorzystanie panującej mody na picie kawy i odpowiednia realizacja ciekawego pomysłu na naprawdę przydatną aplikację.