Apartamenty Kraków wynajem w centrum miasta

Jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w całej Polsce do zamieszkania stanowi ścisłe centrum Krakowa. Bliskość najcenniejszych zabytków w naszym kraju oraz sam środek jednej z największych aglomeracji miejskich w Polsce stanowią o wyjątkowości tego miejsca.

Kraków – dawna stolica Polski, jedna z najważniejszych metropolii w naszym kraju – to marzenie wielu osób, które chciałyby tu zamieszkać. Kraków jest też jednym z największych rynków pracy w w naszym regionie. Chętnie przyjeżdżają tu na stałe osoby nie tylko z różnych zakątków Polski, ale też z całej Europy i najodleglejszych miejsc całego świata. To wszystko sprawia, że historyczne centrum Krakowa jest świetnym miejscem do zamieszkania.

Apartamenty wynajem Kraków – doskonała lokalizacja w samym centrum

W ofercie firmy Herbewo dostępne są mieszkania w wysokim standardzie, a także apartamenty na wynajem. Znajdują się one w historycznym centrum Krakowa, w Dzielnicy I Stare Miasto, przy ulicach Basztowej oraz Kremerowskiej (która jest przecznicą od ulicy Karmelickiej). Ścisłe centrum Krakowa jest doskonale skomunikowane z każdą częścią miasta i jego obszaru metropolitalnego.

To miejsce pełne kin, teatrów, muzeów i innych placówek kulturalnych. Znajduje się tu także wiele restauracji, kawiarni, pubów, klubów i sklepów. Rynek Główny, klimatyczne uliczki Starego Miasta, liczne zabytki klasy zerowej, krakowskie Planty to z kolei idealne miejsca na spacer i odkrywanie piękna dawnej stolicy Polski. Na krakowskim Starym Mieście zawsze jest co robić. Mieszkania i apartamenty do wynajęcia, które są dostępne w naszej ofercie, znajdują się w zacisznych miejscach Starego Miasta w Krakowie.

Apartamenty wynajem Kraków – ponadczasowa aranżacja wnętrz

Mieszkania dostępne w naszej ofercie są w pełni umeblowane i urządzone. Pomieszczenia  urządzone zostały w nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy sposób, oparty o jakże modny  dziś minimalistyczny styl. Urządzając nasze apartamenty postawiliśmy na nowoczesny design mebli, które są wygodne dla użytkowników i przede wszystkim funkcjonalne. We wnętrzach apartamentów zastosowaliśmy ponadczasową biel, która doskonale komponuje się całą gamą szarości oraz klasycznymi odcieniami barw drewna. To sprawia, że wnętrza naszych mieszkań  stanowią doskonałą przestrzeń do codziennego życia, odpoczynku oraz pracy.

Wynajem apartamenty Kraków – dostępne opcje

Apartamenty na wynajem w ścisłym centrum Krakowa, które oferujemy mają zróżnicowany metraż – od 30 do nawet 160 m2. Dostępne są takie rozwiązania jak:

  • jednopokojowe studia;
  • apartamenty dwupokojowe;
  • apartamenty trzypokojowe;
  • apartamenty czteropokojowe;
  • apartamenty pięciopokojowe.

Zobacz więcej: https://www.herbewo.krakow.pl/do-wynajecia-apartamenty/

Zróżnicowana oferta mieszkań i apartamentów sprawia, że każdy może znaleźć opcję idealnie dobraną do swoich potrzeb. Bez względu, czy poszukują Państwo niewielkiego apartamentu dla jednej osoby, nieco większego dla pary lub młodego małżeństwa, dużego mieszkania dla całej rodziny, czy też lokum do zamieszkania z przyjaciółmi – wybór metrażu i liczby pomieszczeń sprosta Państwa wymaganiom.